parallax background

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Optim Human Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie („Spółka”) informacji marketingowych, w tym ofert, informacji dotyczących wydarzeń czy innych działań dotyczących Spółki, drogą elektroniczną (e-mail, SMS, MMS)

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Optim Human Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie („Spółka”) informacji marketingowych, w tym ofert, informacji dotyczących wydarzeń czy innych działań dotyczących Spółki, przez telefon.

    Administratorem danych osobowych jest Optim Human Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe podane w formularzu kontaktowym są przetwarzane w celu komunikacji z osobą, której dane dotyczą, w związku z wiadomością przesłaną za pośrednictwem formularza kontaktowego, w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń, a w przypadku wyrażenia zgody na przesyłanie informacji marketingowych – w celach marketingu bezpośredniego dotyczącego usług administratora. Masz w szczególności prawo dostępu do danych osobowych, ich usunięcia oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Pełna informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych i przysługujących Ci praw jest dostępna tutaj.