parallax background

Łódź Time for the Planet! Wyjątkowy projekt z wartościami i znaczeniem.

Łódź Time for the Planet! ? ? Wyjątkowy projekt z wartościami i znaczeniem.

W świecie pełnym kryzysów nie wolno nam zapominać o kryzysie ekologicznym, który w końcu dotknie nas wszystkich. Czy jest to jednak powód do popadania w pesymizm, strach lub bezczynność?
Wręcz przeciwnie! Time for the Planet oferuje każdemu możliwość udziału w walce z gazami cieplarnianymi poprzez przedsiębiorczość i innowacyjność. Opierając się na sile wspólnoty oraz na kreatywnym, pozytywnym i komunikatywnym wolontariacie, organizacja Time for the Planet stworzyła pierwszą firmę non-profit, której partnerem może zostać każdy.
Cyril Lamoureux dołączył do zespołu Time for the Planet w marcu 2020 r. Jest więc całkiem naturalne, że postanowił nosić barwy Time for the Planet podczas wyścigów klasy Mini. W ten sposób oferuje on Time for the Planet medialną widoczność sportu, którego wartości doskonale uzupełniają się z wartościami Time for the Planet. Jego Innowacyjna łódź jest zaprojektowana i zbudowana z myślą o osiągach i spełnieniu wymagań regat morskich klasy Mini 6.50. Cyril w 2023 roku planuje samotnie przepłynąć Atlantyk.
Model Vector 650 powstał na bazie prototypu 934 zaprojektowanego przez Etienne’a Bertranda. Mini 934 zajął drugie miejsce w regatach Mini Transat 2017 i trzecie w regatach Transat 2019, pokazując pełen potencjał tego innowacyjnego kadłuba. Jest to mocna i bezpieczna łódź przeznaczona do długiej żeglugi samotnej. Okrągły i mocny kadłub jachtu Vector 6.5 sprawia, że jest on szczególnie wydajny przy bocznych i pasatowych wiatrach, które napotka podczas mitycznych regat.
Łódź Time for the Planet - logo EXCO

Łódź Time for the Planet – logo EXCO

Czemu o tym piszemy?

EXCO A2A Polska jest bezpośrednio zaangażowane w pomoc i sprowadzenie łodzi z Polski! EXCO zostalo partneraem Time for the Planet i łódź z logiem znajduje się już na wodzie ??
Łódź Time for the Planet! Wyjątkowy projekt z wartościami i znaczeniem.
This website uses cookies to improve your experience. By using this website you agree to our Data Protection Policy.
Read more