Tworzenie procesów HR

Zdefiniowanie, uporządkowanie oraz spisanie wszelkich procesów funkcjonujących w organizacji oraz wsparcie w tworzeniu nowych.

Każda organizacja, zarówno ta mniejsza, jak i duża korporacja, dla sprawnego oraz przejrzystego funkcjonowania potrzebuje spisania procesów, czynności ułatwiających codzienne funkcjonowanie działów a co za tym idzie – całego przedsiębiorstwa. Optim Human wspiera swoich klientów m.in. w:

 • ułożeniu, opisaniu procesów związanych z rekrutacją, zatrudnieniem, onboardingiem pracowników uwzględniając niezbędną dokumentację
 • stworzeniu regulaminów koniecznych wynikających z przepisów prawa pracy
 • stworzeniu regulaminów, instrukcji poprawiających wewnętrzne funkcjonowanie firmy (np. szkoleniowe, związane z rozwojem oraz ścieżką zawodową pracowników na wszystkich szczeblach organizacji).
HR Consulting
(Partnerstwo z firmą EXCO A2A POLSKA – Biuro rachunkowe)

Wiemy jak ciężko jest zbudować zespół HR, który będzie wszechstronny i zadba o wszystkie obszary zasobów ludzkich w Twojej organizacji. Dlatego pomagamy stworzyć rozwiązania, które nie tylko zaspokoją Twoje bieżące potrzeby biznesowe, ale dostarczą Ci gotową i elastyczną strukturę HR, tak, abyś Ty mógł się skoncentrować na swojej podstawowej działalności i utrzymać przewagę konkurencyjną.


Działamy w następujący sposób:

 • Definiujemy Twoje potrzeby,
 • Wskazujemy stanowiska, których potrzebujesz w swojej organizacji
 • Wspieramy i przeprowadzamy procesy dostarczające ekspertów z danego , potrzebnego obszaru
Interim Employee

Każda organizacja działa w innym kontekście biznesowym, dlatego oferujemy różnorodne rozwiązania, które są dostosowane do specyficznych potrzeb naszych klientów. Być może potrzebujesz pełnego procesu wieloletniego outsourcingu dla wszystkich wewnętrznych i zewnętrznych działań HR, a może po prostu brakuje Ci wsparcia, przez określony czas? Zawsze współpracujemy z Tobą, aby stworzyć model operacyjny, który jest dostosowany do Twoich potrzeb.


Wspólnie ustalamy zakres pracy, oraz cel projektu: Nasi konsultanci mogą świadczyć dla Ciebie usługi w wymiarze:

 • Godzinowym
 • Pełnym lub niepełnym wymiarze etatu
 • W postaci realizowanego projektu

Dostarczamy ekspertów w następujących obszarach HR:

 • proces rekrutacji i selekcji
  Nasz doświadczony zespół rekrutacyjny pomoże Ci zaplanować strukturę stanowisk w Twojej firmie, oraz przeprowadzi procesy rekrutacji oraz implementacji Twoich przyszłych pracowników.
 • obsługa kadrowa i płacowa
  Kiedy do Twojej firmy przyciągniemy i zrekrutujemy najlepsze talenty, zadbamy o to abyś nie musiał się martwić pełną obsługą kadrową i płacową swoich pracowników – dostarczymy Ci ekspertów, którzy zrobią to za Ciebie.
Rekrutacje

 • Kompleksowe przeprowadzanie procesów rekrutacyjnych bez względu na branże działalności klienta oraz wielkość organizacji
  (od wspólnego zbudowania profilu stanowiska lub wsparcie przy jego tworzeniu, po rekomendacje co do wyboru konkretnego kandydata do pracy)
 • Wsparcie w pierwszych etapach rekrutacji
  (wyselekcjonowanie CV po kryteriach kluczowych oraz zarekomendowanie najlepszych kandydatów)

Korzyści ze współpracy z Optim Human dla Twojej organizacji:


 • Czerpanie z szerokiej wiedzy i doświadczenia ekspertów z danej dziedziny
 • Oszczędność czasu i pieniędzy na zatrudnienie i przeszkolenie nowego pracownika
 • Brak kosztów stałych związanych z zatrudnieniem pracownika na etat
 • Usprawnienie poszczególnych procesów biznesowych
 • Skuteczny sposób na rozwiązanie konkretnego problemu w firmie
OH


NAPISZ DO NAS!  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Optim Human Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie („Spółka”) informacji marketingowych, w tym ofert, informacji dotyczących wydarzeń czy innych działań dotyczących Spółki, drogą elektroniczną (e-mail, SMS, MMS)

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Optim Human Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie („Spółka”) informacji marketingowych, w tym ofert, informacji dotyczących wydarzeń czy innych działań dotyczących Spółki, przez telefon.

  Administratorem danych osobowych jest Optim Human Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe podane w formularzu kontaktowym są przetwarzane w celu komunikacji z osobą, której dane dotyczą, w związku z wiadomością przesłaną za pośrednictwem formularza kontaktowego, w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń, a w przypadku wyrażenia zgody na przesyłanie informacji marketingowych – w celach marketingu bezpośredniego dotyczącego usług administratora. Masz w szczególności prawo dostępu do danych osobowych, ich usunięcia oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Pełna informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych i przysługujących Ci praw jest dostępna tutaj.