parallax background

Test Gallupa – odkryj swoje talenty! 

Test Gallupa – odkryj swoje talenty! 

Test Gallupa to narzędzie stosowane do oceny Twoich naturalnych talentów. Dzięki niemu jesteś w stanie dobrać zawód do wrodzonych predyspozycji. W konsekwencji — swoje zadania będziesz wykonywać z przyjemnością, urzeczywistniając swój naturalny potencjał.  

 

Z czego składa się Test Gallupa?

Test składa się ze 177 par stwierdzeń, które potencjalnie mają Cię opisać. Twoim zadaniem jest zaznaczyć na skali, które z nich jest Ci bliższe. Na podjęcie decyzji masz zaledwie 20 sekund, później komputer sam przeskakuje do kolejnej pary stwierdzeń. Chodzi o to, żeby zaznaczyć pierwszą myśl, która naturalnie przyjdzie Ci do głowy. Nie ma możliwości cofnięcia się do poprzedniego pytania ani poprawienia odpowiedzi. 

 

Czego nie  znajdziesz w Teście Gallupa? 

W teście nie znajdziesz pytań o Twoją wiedzę, edukacje, czy umiejętność tzw. „twarde”. One są wszystkie bardzo ważne, jednak stają się największą wartością, gdy są wzmacniaczami Twoich naturalnych predyspozycji. Pamiętaj, że test Gallupa bada naturalne talenty, a nie kompetencje, czy nabyte umiejętności. 

Po wykonaniu testu Gallupa otrzymujesz informacje na temat Twoich talentów — konkretniej mówiąc: o ich nasileniu. Jednak to nie wszystko. Po badaniu otrzymujesz szczegółowy opis poszczególnych talentów (także w formie spersonalizowanej). 

 

Ale tak właściwie… czy potrzebujesz robić ten test?

Jeżeli chcesz pracować nad sobą, poznać swoje wrodzone talenty oraz zobaczyć, co tak naprawdę sprawia, że jesteś szczęśliwa czy szczęśliwy, to zdecydowanie tak. Test ten jest uznawany za jedno z lepszych narzędzi do określenia takich predyspozycji. 

Test Gallupa warto też zrobić, jeżeli: 

  • Twoja praca nie przynosi Ci żadnej satysfakcji  
  • Stoisz na rozdrożu i nie wiesz, w jakim kierunku poprowadzić swoją karierę 
  • Chcesz się przebranżowić 
  • Zastanawiasz się nad otwarciem działalności gospodarczej 
  • Jesteś na urlopie macierzyńskim i nie wyobrażasz sobie powrotu do starej pracy. A może wręcz odwrotnie – dopiero urodziłaś, a już chciałabyś działać? 
  • Nie wiesz, w czym jesteś dobra/y, albo masz poczucie, że jesteś beznadziejna/y. Odkrycie i zrozumienie swoich talentów wpływa szalenie pozytywnie na naszą samoocenę i pewność siebie. 

 

Poznanie talentów swoich i swoich najbliższych daje ogromne pole do wspólnego działania i w konsekwencji ułatwiania sobie życia! ?

 

Bibliografia 

employear.com

nataliakwiatkowska.pl

 

 

 

 

 

 

Test Gallupa – odkryj swoje talenty! 
This website uses cookies to improve your experience. By using this website you agree to our Data Protection Policy.
Read more